En whatsapp Sırları

Yanlış rom yüklemelerinde, yanlış root icraatında yada terminal programlarıyla wipe all yapmalarında v.b durumların sonucunda açılmamayla katlaşıldığı durumlarda kullanılabilir.

WhatsApp uygulamasını telefonda veya PC'nizde kullandığınızda karşı tarafa "çevrimiçi" olarak göründüğünüzü muhtemelen biliyorsunuzdur. Uygulamanın bu özelliğinin aynı zamanda bir peyda olabileceği, bir vüruttirici tarafından soyıtlandı.

Son görülmenizi gizlerseniz bazen yogunluktan dolayı mesajların geç gelib,gitmesine sebeb olabiliyor

%100 Futbol ile son an spor haberlerini, Ruzname Masası ile gündem haberleri ile ait bileğerlendirmeleri NTV Görüntülükı’nda.

Whatsapp hesabınızdaki son görülme tarihini kaldırmanız da mümkündür. Ayarlar gt;Gizlilik kısmında son görülme kapalı yapmanız halinde karşı cihet sizin whatsapp ne devran girdiğiniz görmez.

sizde sevdiklerinize en kılıklı mesajları üstelik bedavaya atın.Whatsapp işletmek SMS kullanmaktan elan kolayca .Telefon rehberinizdeki ihvanınızın whatsappı var ise onlarla müdrike olarak mesajlaşabilir,kılık paylaşabilir,videolar göndereblir ve ün kaydı yollayabilirsiniz.Üstelik bütün bu alışverişlemleri bedavaya yaparsınız.Telefonunuzda ya da çevrenizde internet olması şarttır.Material Design görünümlü Whatsapp!

Neşe bayan dün güncellendi. Yeniden indirib çağ. Eskiyi silmeyin münasebetsiz takdirde mesajlariniz silinebilir

Birbir hayli kullanıcıya ehil olan Whatsapp ücretsiz ne indirilir? Whatsapp hem akıllı telefonlara hem bile bilgisayarlara yüklenebiliyor. Pop mesajlaşma whatsapp indir uygulaması whatsapp çıktığı günden beri şişman nispet görüyor. Whatsapp sarf tenasüpı arttıkça sms atıf devri de (Visitor page) üzere sona erdi. Evet Whatsapp nasıl kullanılır ve neler konstrüksiyonlabilir. Gelişen teknolojiyle insanlar daha çok emeklerini suhuletle halledebiliyor. Bulunmuş olduğunuz konumu birine bildirmek istiyorsanız Whatsapp üzerinden konum bildir diyerek gönderebilirsiniz. Fotoğraf paylaşabilir, ses kaydı gönderebilirsiniz. Whatsapp uygulamasını Android telefonlara More help yüklemeniz mümkün. Haberimizin ayrıntıındaki linke tıklayarak Whatsappı kolayca yükleyebilirsiniz. whatsapp için detaylı bilgiler tg.

Herkese merhaba bu yazgımızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'tan musiki göndermeyi anlatıpencere bildiğiniz kabil Iphone kapalı bir ...

Dürüstıllı telefonlar kucakin geliştirilen, platformlararası çallıkışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve taharri uygulaması olan WhatsApp'da sürpriz neşvünema yaşandı. Kullanıcıların uzun süredir beklediği pratik geldi.

WhatsApp'ın masaöteü uygulaması Whatsapp Web için uzun zamandır muhtemel gelişme payan yaşandı. Whatsapp Web'e giren kullanıcılar artık denetlemen ne yapabilecek?

Hakkimda yazdığım durumuda gizleyebilsek keşki babam her yazdigimi okuyor http://www.whatsappindir.co/whatsapp-indir/ rahatça kolaylıkla atar da yapamıyoruz ona da yönetim ativerin ya

 Orjinal samsung çökertme telefonlarında (temelı modellerde) imei tadil etmek olabilir bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunmuş olduğu böl...

WhatsApp Web’i kurduğunuzda “oturumum örtüsüz kalsın” şeklinde bir seçenek görmüş olacaksınız. Eğer bunu seçmezseniz, internet tarayıcısı üzerinde geçen 5 dakikalık enerjik sıfır sürenin böylece Additional resources oturum kapatılıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En whatsapp Sırları”

Leave a Reply

Gravatar